Nauczyciele

Baba Tumbili

Nauczyciel, praktyk i pasjonat ruchu, świadomego życia, holistycznego rozwoju. Od dziecka mocno związany z różnorodnymi sportami i kulturą fizyczną. Miłośnik akrobatyki, kalisteniki, capoeiry, ruchów zwierzęcych, wspinaczki po drzewach i stania na rękach. Uczył się od takich osób jak: Rafe Kelley, Trening Naturalny, Ido Portal & Team, Tom Weksler, Farid Herrera, Fighting Monkey – RootlessRoot.

Aktywnie działa na rzecz rozwoju polskiej społeczności ruchowej – za granicą rozwijaną przez Ido Portala pod hasłem Movement Culture.

Filozof, wizjoner, współtwórca grupy edukacyjnej W Gruncie Ruchu. Prowadzi warsztaty, obozy oraz autorskie zajęcia Fundamenty Ruchu oparte o rozwijanie świadomości ciała i wysokiej sprawności fizycznej. Na co dzień bada i rozwija własne techniki ruchowe i sposoby pracy z ciałem.

 

Marta Zinserling

„Matka” W Gruncie Ruchu i całorocznego cyklu Warszawskich treningów plenerowych „4 Pory Ruchu”. Studentka AWF w Warszawie, w trakcie specjalizacji instruktorskiej z akrobatyki. Od dziecka związana z kulturą fizyczną. Wierzy, że poprzez praktykę różnorodnego ruchu, możemy kultywować sprawność fizyczną zapisaną w naszych genach. Stale rozwija się dzięki warsztatom Movement X (Ido Portal), Evolve Move Play (Rafe Kelley), Kopalnia Ruchu (Trening Naturalny), Need of Movement, Movement Archery (Tom Weksler), Playfight (Bruno Caverna), czy Fighting Monkey (RootlessRoot). Lubi sprawdzać siebie w rozmaitych sytuacjach ruchowych, dlatego praktykuje kalistenikę, akrobatykę, wspinanie się po drzewach, taniec, capoeirę, wszelkie spontaniczne formy ruchu, a od niedawna sporty chwytane.

Krzysztof Stefanek (Stefan)

Twórca TheraMocy i Fizjoterapii Holmes Place, założyciel strefy treningu funkcjonalnego Sutherland Medical Center, twórca programu świadomości ciała dla Polskiej Orkiestry Młodzieżowej Lutoslawski Youth Orchestra oraz…
współtwórca W Gruncie Ruchu.
Certyfikowany ekspert FMS, dwóch poziomów manipulacji powięzi wg. Stecco, reedukacji mięśniowo-powięziowej wg. E. Ledermana, drenażu limfatycznego kręgosłupa wg. dr Piotra Godka, dwóch poziomów przygotowania motorycznego wg. EXOS, uczestnik i propagator idei Movement Culture Ido Portala.

Wolnomyśliciel oraz praktyk własnych idei, miłośnik Kundalini Jogi, gry na gongu oraz shakuchaczi.

 

 

Beata Zaręba (Beti)

Jej miłość do ruchu ma swe początki, w trwającej od najmłodszych lat przygodzie z tańcem. Lawirując pomiędzy różnymi formami aktywności fizycznej (m.in CrossFit, sztuki walki, joga, biegi terenowe) podkreśla ich niesamowity wpływ na sferę mentalną. Dostrzega magiczną moc w interakcji ze środowiskiem naturalnym, drugim człowiekiem i muzyką.
Uwielbia pokonywać swoje psychofizyczne granice w ruchowych eksploracjach.
Na co dzień specjalizuje się w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju. Nauczyciel tańca, trener personalny, studentka Terapii Zajęciowej na warszawskim AWFie.
 .
.

Michalina Sobków (Miśka)

Przede wszystkim ogromna miłośniczka życia, której dwie największe pasje to ruch i podróże. Od najmłodszych lat eksploruje najróżniejsze formy aktywności fizycznej od biegania przez crossfit po taniec współczesny i jogę, szukając między nimi wszystkimi wspólnego mianownika. Podczas swojego
rocznego pobytu w Nowym Jorku bardzo mocno związała się z akrojogą, która towarzyszy jej do dziś. Wierzy, że akro jest idealnym remedium na naszą potrzebę kontaktu cielesnego z drugim człowiekiem nienacechowanego seksualnością.
Na co dzień studentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskiej z duszą poligloty, trener personalny, instruktor akrojogi, fanka natury i stania na rękach.